Biurko Minko z nadstawką

Jesteś osobą pracującą w domu i używającą komputera? Musisz zapewnić sobie komfort pracy, dzięki któremu wzrośnie Twoja efektywność. Dodatkowo powinieneś zadbać o odpowiednią postawę siedzącą. Dzięki biurkowi z nadstawką od firmy Minko – osiągniesz jeszcze lepsze wyniki i rozbudujesz swoją działalność.

Praca w domu często wygląda następująco – zasypany stół kuchenny notatkami, duża ilość dokumentów na parapetach, kolorowe karteczki i brak odpowiedniego miejsca na komputer. Takie rozwiązanie nie jest najlepsze, jeżeli chcesz zwiększyć swoją efektywność, to potrzebujesz specjalnie wydzielonej przestrzeni.

Miejsce do pracy powinno być wygodne i funkcjonalne, najważniejszym elementem wyposażenia ,,home office’’ jest biurko. Na rynku znajdziemy wiele przeróżnych mebli i rozwiązań, które pomogą nam stworzyć idealne domowe biuro. Godnym polecania wyposażeniem jest biurko z nadstawką Basic. To dzieło rodzinnej manufaktury Minko, stworzone z wysokiej jakości naturalnego drewna.

Jak wydzielić strefę do pracy w domu?

Miejsce do pracy w domu powinno być oddzielone od innych pomieszczeń. Biurko powinniśmy ustawić w taki sposób, aby nie zawadzać domownikom korzystania z innych pokojów. Dobrym rozwiązaniem jest oddzielenie biurka i krzesła od pozostałych pomieszczeń za pomocą ścianki działowej lub przesuwanych drzwi.

Charakterystyka biurka z nadstawką od firmy Minko

Biurko z nadstawką Basic jest precyzyjnie zaprojektowane i umożliwia utrzymanie właściwej postawy ciała podczas siedzenia. Odznacza się ciekawym designem i wzornictwem. Posiada właściwie dopasowany blat, który umożliwia komfortową pracę przy komputerze. Rozłożony laptop nie zajmuje całej powierzchni biurka i pozwala na ułożenie potrzebnych dokumentów.

Biurko Basic zostało wyposażone w nadstawkę, na której można ułożyć niezbędne papiery, dokumenty, kalendarze oraz inne narzędzia pracy. Dodatkowo posiada dwie szuflady, które pomagają utrzymać porządek i ład. Biurko z nadstawką jest meblem ustawnym i z łatwością zmieści się w każdym domowym biurze. Dostępne jest w sprzedaży w dwóch standardowych wymiarach – szerokość 100,4 cm lub 120,4 cm, głębokość 50,4 cm, wysokość roboczego blatu 75,8 cm +10cm nadstawka, wysokość samego blatu 10,8 cm+ 3 cm łączyna pod blatem oraz nadstawka mająca wysokość 10cm.

Biurko z nadstawką Basic można zakupić w różnym kolorze i z wykończeniem gładkim lub grudkowatym. Wykonane jest z drewna bukowego lub dębowego, olejowanego, niektóre z modeli mogą posiadać naturalne przebarwienia wynikające z poszczególnej partii drewna. Blat w biurku może mieć dowolny kolor wybrany z palety kolorów Basic lub NCS. Stworzony jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Blat umieszczony jest na solidnym stelażu dostępnym w kolorze – białym i czarnym.

Biurko z nadstawką Basic jest polecane dla osób pracujących, na co dzień przy komputerze. Można wyposażyć nim domowe lub standardowe biuro. Pozwala zachować odpowiednią pozycję siedzącą i daje duży komfort pracy. Specjalna nadstawka oraz szuflady umożliwiają przechowanie dokumentów, papierów oraz innych pomocnych narzędzi pracy. Dzięki minimalistycznej formie świetnie odnajduje się w domowych biurach oraz korporacjach.

Dodaj komentarz